18 Wheels of Steel Haulin İndir - Full - Tek Link


Benzersiz bir tır oyunu oynamaya hazır mısınız? 18 Wheels of Steel Haulin indir oyunun benzersiz grafikleri ve etkileyici konusu ile sizi bilgisayar başına kilitleyecek. Sizde bilgisayarınızın başına geçerek bu baş döndürücü oyunu oynayabilirsiniz.

18 Wheels of Steel Haulin indir oyunundaki amacınız tırınız ile beraber yolculuklara çıkmak. Ancak bunun için ilk olarak bir tır almanız gerekiyor. İlk alacağınız tır o kadar iyi olmayabilir. Ancak yük taşıyarak para biriktiriyor ve zamanla daha iyi tırları alıyorsunuz. Aldığınız tırların gücüne göre de daha riskli yükleri taşıyabiliyor ve bu yüklerden daha fazla para kazanabiliyorsunuz.

Oyunda aynı zamanda tır şirketi kurma şansınızda var. Biriktirdiğiniz para ile tırlar alabilir ve bu tırlar içinde şoförler tutabilirsiniz. Tuttuğunuz her şoför yük taşıdıkça size para kazandıracaktır. Kazandığınız paralar ile de yeni tırlar alabilecek ve şirketinizi genişletebileceksiniz. Sizde benzersiz bir tır oyunu oynamak ve kendi şirketinizi kurarak para kazanmak isterseniz 18 Wheels of Steel Haulin indir oyununu tercih edebilirsiniz.

18 Wheels of Steel Haulin Sistem Gereksinimleri
  • İşletim Sistemi : Windows 98/ME/2000/XP
  • İşlemci : Pentium 4 1.4 Ghz or 100% compatible
  • Bellek : 256 MB RAM
  • Sabit Disk : 540 MB boş alan
  • Ekran Kartı : 64 MB DirectX/Direct3D

18 Wheels of Steel Haulin İndir