Age of Empires 2 İndir - Full Oyun - Tek Link


Age of Empires 2 indir oyunu belki de şimdiye kadar yapılmış en iyi strateji oyunlarından bir tanesi olarak karşımıza çıkıyor. Özellikle son zamanlarda serinin giderek gelişmeye başlaması ile beraber Age of Empires 2 oyununu isterseniz online oyunculara karşı, isterseniz bilgisayara karşı isterseniz hikaye modlarına karşı oynayabiliyorsunuz. Bu da oyunu daha heyecanlı bir hale getirmeye yetiyor.

Age of Empires 2 oyununun en çok beğenilen özelliği hiç kuşkusuz ki online oyun modları! Özellikle sekiz farklı oyuncunun aynı haritaya giriş yaparak birbirleri ile mücadele ettikleri modlar birçok kişinin beğenisini kazanıyor. Bu sayede oyuncular istedikleri takımlara katılarak birbirlerine meydan okuyabiliyorlar.

Age of Empires 2 indir oyununda oyunculara farklı ülkeler sunuluyor. Her ülkenin asker gücü birbirine göre farklı. Ayrıca her ülkenin kendine ait özel askerleri bulunuyor. Bu nedenle savaşlarda başarılı olmak istiyorsanız doğru ülkeyi ve askerleri tercih etmelisiniz. Bu sayede kendinize yenilmez bir ordu kurabilirsiniz. Bu ordu ile de tüm rakiplerinize meydan okuyabilirsiniz.

Age of Empires 2 Sistem Gereksinimleri
  • İşletim Sistemi: Windows 98 / XP / Vista / 7 / 8
  • İşlemci: Pentium-166
  • Bellek: 32 MB Ram
  • Ekran Kartı: 2 MB
  • Sabit Disk: 500 MB

Age of Empires 2 İndir