Call of Duty 2 İndir - Full Oyun - Tek Link


Savaş oyunları dünyasının vazgeçilmezi olan Call of Duty, Call of Duty 2 indir ile yeniden karşınızda! Bu sefer II. Dünya Savaşı’na gidiyorsunuz. Büyük bir kıyı çıkartması yapacaksınız. Ancak düşmanlar oldukça güçlü. Sizde elinizdeki silahlar ve birlikleriniz ile bu zorluğun üstesinden gelmeye çalışıyorsunuz.

Düşmanlarınız düzenledikleri büyük saldırıdan sonra askeri üslerinize zarar vermiş ve birçok sivil insanın ölmesine neden olmuştur. Bu olaydan sonra artık ülkenizde savaşın içerisinde. Düşman ise evinizden çok uzaklarda! Savaş gemileri, savaş uçakları, tanklar, askeri araçlar ve daha onlarca araç ile beraber düşmanınıza unutamayacağınız bir darbe indirmeye hazırlanıyorsunuz. Harekâtın tüm gidişatı ise size verilen önemli görevler. Bu nedenle görevlerinizi çok dikkatli bir şekilde yapmalısınız.

Call of Duty 2 indir oyunu serinin bir önceki oyununa göre daha kapsamlı bir konuya sahiptir. Özellikle oyunun genelinde bir bütünlük olması oyunu daha gerçekçi hale getiriyor. Ayrıca oyuna eklenen yeni silahlarda size farklı deneyim yaşatacak. Sizde benzersiz bir savaş oyunu için Call of Duty 2 oyununu oynamalısınız.

Call of Duty 2 Sistem Gereksinimleri
  • İşletim Sistemi: Windows XP / Vista / 7 / 8
  • İşlemci: Pentium IV 1.4Ghz Eşdeğeri
  • Bellek: 256 MB Ram 
  • Ekran Kartı: 64 MB VRAM
  • Sabit Disk : 4 GB boş alan

Call of Duty 2 İndir