City Car Driving İndir - Full Oyun - Tek Link


Video destekli olan Simülasyon oyunları son zamanlarda gerçekçiliği sayesinde sürüş eğitimi içinde yaygın olarak kullanılmaya başlandı. City Car Driving indir oyunu da bu amaca hizmet eden ve oldukça da gerçekçi olan bir simülasyon oyunu. Oyunda yer alan özelliklerde sürüş deneyimini daha fazla artırıyor.

City Car Driving indir oyununda debriyaj ve feedback force özelliklerinin bulunması sürüş deneyimini daha gerçekçi yapmaya yetiyor. Özellikle de çevre koşullarının ve trafiğin günlük hayattaki ile benzerlik göstermesi de sizi gerçek bir dünyada gibi hissettirmeye yetecektir.

City Car Driving indir oyunundaki temel amacınız gerçek sürüş temellerini kavramak ve trafik içerisinde ne yapacağınızı kavramaktır. Bunun içinde günlük hayatta trafikte karşılaşabileceğiniz tüm zorluklar oyuna ekleniyor. Ayrıca diğer araçların kimi zaman hatalı hareketleri de sizi zor durumda bırakıyor. İşte asıl önemli olan bu gibi durumlarda ne yapacağınızdır. Kısacası City Car Driving oyunu size trafik içerisinde ne yapmanız gerektiğini çok iyi bir şekilde anlatıyor. Sizde gerçek bir sürüş deneyimi yaşamak için bu oyunu oynamalısınız.

City Car Driving Sistem Gereksinimleri
  • İşletim Sistemi: Windows Xp / Vista / Windows 7 / Windows 8
  • İşlemci: 2.2 GHz
  • Bellek: 2 GB Ram
  • Sabit Disk : 2 GB boş alan
  • Ekran Kartı: 1 GB

City Car Driving İndir1 yorum:

Click here for yorum
Anonim
4 Mart 2015 10:55 ×

OYUNU SUANDA İNDİRİYORUM BİRADER PC WİNDOWS8 İNERSE DİGER ARKADASLARA BİLGİSİNİ VERECEGİM.İNDİ YADA İNMEDİ DİYE SIRF BU OYUN İÇİN WİN7 PC ALMAYI DÜSÜNÜYORUM (: (: ÖNCEDEN OYNUYORDUM EVDE MANUEL VİTES DİREKSİYON SETİMDE VAR COK ZEVKLİ OLUYOR

Selamat Anonim dapat PERTAMAX...! Silahkan antri di pom terdekat heheheh...
Cevapla
avatar
admin