Counter Strike 1.6 İndir - Full Oyun - Tek Link


Birçok kişinin beğenisini kazanan Counter Strike oyun serisi uzun yıllar 1.5 sürümü ile oyuncuların karşısına çıkmış ve daha sonra yapılan büyük güncellemeler ile Counter Strike 1.6 indir haline gelmiştir. Bu büyük güncelleme ile beraber oyundaki özelliklerde ve ekipmanlarda değişmiş durumda. Özellikle daha gerçekçi grafikler sayesinde oyundaki gerçeklik duygusu da artırılmış durumda.

Oyundaki en büyük yeniliklerden bir tanesi silahlar. Serinin önceki oyununda yer alan silahların neredeyse tamamı korunmuş. Ancak bu silahlar arasında yeni eklenen silahlarda bulunuyor. Bu sayede oyuncular farklı silah kullanma şansını elde edebiliyorlar. Ayrıca oyunda yine iki farklı takım var. İsterseniz terörist grubu isterseniz de miti seçebilirsiniz. Miti seçtiğiniz zaman göreviniz rehineleri başarılı bir şekilde kurtarmak ve kurulan bombayı imha etmektir.

Counter Strike 1.6 indir oyunu aynı zamanda tek kişilik modları ile de dikkat çekiyor. Ek paketler sayesinde oyundaki tek kişilik modları tamamlayabilir ve size verilen görevleri yapabilirsiniz. Ayrıca online olarak da rakiplerinize karşı mücadele edebilirsiniz.

Counter Strike 1.6 Sistem Gereksinimleri
  • İşletim Sistemi : Windows ® Vista/XP/2000, 7
  • İşlemci : 1.7 GHz
  • Bellek : 512 MB ​​RAM,
  • Ekran Kartı : DirectX ® 8 desteği ile grafik kartı (desteği SSE gerektirir)

Counter Strike 1.6 İndir