Crazy Taxi 3 İndir - Full Oyun - Tek Link


Size ait bir taksiniz olsun ister misiniz? Crazy Taxi 3 indir sayesinde artık kendinize ait bir taksiniz olacak. Bu taksi ile hem müşterilerinizi gitmek istedikleri yere götürecek hem de zaman karşı mücadele edeceksiniz. Ne kadar çok müşteri taşırsanız kazanacağınız puan ve parada o kadar fazla olacaktır. Bu sayede de rakiplerinizi önüne geçebileceksiniz.

Crazy Taxi 3 oyunu aynı zamanda hız tutkunlarına da hitap ediyor. Trafiğin yoğun olduğu caddelerde aralardan sıyrılmaya çalışacak ve trafik kurallarını ihlal edeceksiniz. Ancak dikkatli olmalısınız. Çünkü polisler trafik kurallarını hiçe saydığınız için size ceza yazabilir. Ayrıca önünüzü kesecek olan araçlarda olacaktır. Aynı şekilde bu araçları da atlatmanız gerekiyor.

Crazy Taxi 3 indir, sadece hızı ve konusu ile değil aynı zamanda grafikleri ve ses efektleri ile de dikkatinizi çekecek. Tamamen kurgusal dünyada geçen ve tüm detayların en ince ayrıntısına kadar düşünüldüğü bu oyun sayesinde farklı bir deneyim yaşayacaksınız. Sizde hemen Crazy Taxi 3 ile taksinizi seçin ve müşterilerinizi taşımaya başlayın!

Crazy Taxi 3 Sistem Gereksinimleri
  • İşletim Sistemi: Windows 98 / ME / 2000 / XP / Vista / 7 / 8
  • İşlemci: Pentium 3 @ 1 GHz yada Athlon eşdeğer
  • Bellek: 256 MB Ram
  • Sabit Disk: 500 MB boş alan
  • Ekran Kartı: 64 MB (nVidia GeForce 3/ATI Radeon 8500)

Crazy Taxi 3 İndir