Fifa 14 İndir - Full Oyun - Tek Link


EA Games tarafından yapılan Fifa oyunları serisi Fifa 14 indir oyunu ile karşınıza geliyor. Sizde yıldızlarla dolu bir takımın başına geçmek ve rakip oyunculara ve rakımlara meydan okumak isterseniz Fifa 14 oyununu tercih edebilirsiniz.

Fifa 14 indir oyunu birçok yeni özelliği ile sizi kendisine hayran bırakacak. Bu yeni özelliklerden en önemlisi Ultimate Team özelliğidir. Ultimate Team serinin önceki oyunlarda yer alıyordu ancak son zamanlarda bu özellik kaldırılmıştı. Fifa 14 oyununda ise Ultimate team karşınıza tekrar çıkıyor. Bu özellik sayesinde artık oyuncular kendi takımlarını oluşturabilecek ve hayranı oldukları yıldızları bir takımda toplayabilecekler.

Fifa 14 indir oyunundaki özellikler sadece bunlarla sınırlı kalmıyor. Bunun yanı sıra grafiklerde de büyük değişimler var. Fifa 15 oyununda kullanılacak olan yeni grafik motorunun denendiği Fifa 14 oyunu size daha gerçek bir futbol deneyimi sunuyor. Bu deneyim sayesinde de maçlardan daha fazla zevk alabiliyorsunuz. Ayrıca stadyumdaki atmosferde sizi oyuna motive ediyor. Sizde gerçek bir futbol deneyimi için Fifa 14 oyununu oynamalısınız.

Fifa 14 Sistem Gereksinimleri
  • İşletim Sistemi : Windows XP
  • İşlemci : Intel Celeron Dual Core e1200 1.6 ghz veya AMD Athlon x2 3600
  • Bellek : 1 GB Ram
  • Ekran Kartı : Nvidia geforce 8400 veya Ati Radeon 9550 256 MB veya daha iyisi
  • Sabit Disk: 10 GB boş alan

Fifa 14 İndir