Gta San Andreas İndir - Full Oyun - Tek Link


Tamamen serbest bir dünyada istediklerinizi yapmak ister misiniz? Gta San Andreas oyunu size bunu sunuyor. Önceki oyunlarına göre farklı özellikleri oyunculara sunan Gta San Andreas indir sayesinde artık sizde kendinizi daha gerçek bir dünyada bulabilirsiniz.

Oyuna başladığınız zaman ilk olarak temel görevleri yerine getiriyorsunuz. Daha sonrasında ise görev alabileceğiniz noktalar haritada işaretleniyor. İsterseniz bu noktalara giderek görevleri alabilir isterseniz de tamamen kendi başınıza hareket edebilirsiniz. Çeteler arası savaş başlatabilir, yollardan geçen arabaların önünü keserek ülkenin farklı uçlarına yolculuğa çıkabilirsiniz.

Gta San Andreas indir oyunundaki yapay zekânın geliştirilmesi sayesinde kimi zaman sokak çeteleri anlaşmazlıklar sonrasında kavga edecek kimi zamanda halk isyana başlayarak şehri yakıp yıkacaklardır. Tüm bunlar yaşanırken sizde çeteniz ile beraber bütün bölgeleri ele geçirmeye çalışacaksınız.

Serinin önceki oyunlarında olduğu gibi Gta San Andreas indir oyununda da farklı araçları kullanabiliyorsunuz. Ancak uçak, savaş uçağı, tank gibi araçları kullanabilmek içinse oyundaki görevleri yapmalısınız. Görevleri yaptıktan sonra size ait bir havalimanı oluyor ve buraya gelerek istediğiniz uçakları alabiliyorsunuz.

Gta San Andreas Sistem Gereksinimleri
  • İşlemci: 1 GHz Intel Pentium III veya AMD Athlon
  • Bellek: 256MB RAM
  • Ekran Kartı: 64MB
  • Sabit Disk: 2 GB Boş Alan

Gta San Andreas İndir