Left 4 Dead 2 İndir - Full Oyun - Tek Link


İlk olarak demo sürümü olarak karşımıza çıkan Left 4 Dead 2 indir oyunu kısa sürede birçok kişinin beğenisini kazanmıştı. Oyun yapımcıları daha sonrasında yaptıkları geliştirmeler ile oyunu tam sürüm haline getirdiler. Oyunun tam sürümü çıktıktan sonra artık birçok kişi oyunu oynamaya başladı. Peki, oyun ne gibi yenilikleri getiriyor?

Yapılan gizli araştırmalar sonrasında tehlikeli virüs yayılır ve insanlar zombiye dönerler. Artık insan ırkı büyük bir tehlike ile karşı karşıyalar. Bu durumda yapılması gereken virüsü ortadan kaldırmaktır. Ancak sokaktaki insanların ise bu virüsten ve zombilerden korunması gerekiyor. Sizde ve hayatta kalan birkaç kişi elinize silahlarınızı alarak zombilerden kaçmaya çalışıyorsunuz. Kimi zaman köşeye sıkışıyor kimi zamanda insanların gözünüzün önünde zombiye dönüştüğüne tanık oluyorsunuz.

Left 4 Dead 2 indir oyunundaki yenilikler sadece bunlarla sınırlı kalmıyor. Bunun yanı sıra online olarak oynanabilen Left 4 Dead 2 sayesinde arkadaşlarınız ile beraber mücadele edebiliyorsunuz. Ayrıca internet üzerinden diğer oyuncular ile de oynama şansınız var.

Left 4 Dead 2 Sistem Gereksinimleri
  • İşletim Sistemi: XP / Vista /  Windows 7 / Windows 8
  • İşlemci: Pentium 4 3.0GHz
  • Bellek: 1 GB Ram
  • Ekran Kartı: 256 MB
  • Sabit Disk: 8 GB boş alan

Left 4 Dead 2 İndir