Max Payne 2 İndir - Full - Tek Link


Unutamayacağınız bir oyun oynamaya hazır olun! Max Payne 2 indir benzersiz konusu ile sizi bilgisayarınızın başına kilitleyecek ve size unutamayacağınız bir macera deneyimi yaşatacak.

Max Payne 2 indir oyununa başladığınız zaman ilk olarak olan bitenlerle ilgili size ufak birkaç bilgi veriliyor. Daha sonrasında ise içinde bulunduğunuz hastaneden kurtulmaya çalışıyorsunuz. Amacınız ise sizi ve eşinizi öldüren suçluları bulmak ve yakalamak. Bir polis olarak elinizde tüm imkanlar var. Ancak yinede çok dikkatli olmalısınız. Çünkü düşmanlarınızda polisler arasında. Bu da onları daha tehlikeli yapıyor. Ayrıca çevrede gördüğünüz her türlü delili toplamalısınız. Bu deliller sayesinde düşmanlarınıza bir adım daha yaklaşacaksınız.

Serinin ilk oyunu olan Max Payne o kadar başarılı grafiklere sahip olmasa da Max Payne 2 oyununda oldukça başarılı grafikler kullanılıyor. Bu grafikler ve daha gerçekçi ses efektleri bir araya gelince oyun daha gerçek bir hale geliyor. Özelliklede özel efektlerde oyunu yavaşlattığınızda yad a hızlandırdığınızda bunu daha iyi anlayabiliyorsunuz. Sizde özgürce macera deneyimi yaşamak isterseniz Max Payne 2 indir oyununu denemelisiniz.

Max Payne 2 Sistem Gereksinimleri
  • İşletim Sistemi: Windows 2000 / XP / Vista / 7
  • İşlemci: 1 Ghz Intel Pentium III / AMD Athlon eşdeğer veya daha iyi bir işlemci
  • Bellek : 256 MB
  • Ekran Kartı: 32 MB
  • Sabit Disk: 1.5 GB boş alanı

Max Payne 2 İndir