Need For Speed Underground 2 İndir - Full Oyun - Tek Link


Yarış oyunları dünyasına farklı bir bakış açısı kazandırmayı başaran Need For Speed Underground 2 indir oyunu tekrar sizlerle. Sizde kendi aracınızı satın almak, aracınızı modifiye etmek ve rakiplerinize meydan okumak isterseniz Need For Speed Underground 2 oyununu oynayabilirsiniz.

Oyuna başlarken ilk olarak bir araç satın alıyorsunuz. Aracınızı satın aldıktan sonra bir iki yarışa katılarak bu yarışları kazanıyor ve kazandığınız yarışlar sonrasında kazandığınız paralar ile aracınızı modifiye edebiliyorsunuz. İsterseniz aracınıza turbo takabilir isterseniz de motorunu güçlendirebilirsiniz. Ayrıca aracınızın görünüşünü değiştirmenizde mümkün!

Need For Speed Underground 2 diğer yarış oyunlarından farklı olarak sizlere farklı yarış türleri sunuyor. Drag, Sprint, Circius, XTrap ve daha onlarca yarış oyun içerisinde farklı bölgelerde sizlere sunuluyor.

Need For Speed Underground 2 indir oyunu NFS’nin yeni oyunları arasında yerini aldığı için tüm yenilikleri Need For Speed Underground 2 oyununda görebiliyorsunuz. Gerek grafikler gerekse de ses efektleri oyun içerisinde sizi etkilemeye yetiyor. Bu sayede sizde hız tutkunuzu yaşayabilirsiniz.

Need For Speed Underground 2 Sistem Gereksinimleri
  • İşlemci : 1 Ghz veya daha iyisi
  • Ekran Kartı : 32Mb GF2 veya daha iyisi
  • Bellek : 256MB Ram
  • Sabit Disk: 500Mb boş alan

Need For Speed Underground 2 İndir