Omsi Bus Simulator İndir - Full - Tek Link


Simülatör oyunları sundukları gerçeklik duygusu ile her zaman birçok kişinin dikkatini çekmeyi başarmıştır. Omsi Bus Simulator indir oyunu da bu deneyimi oyuncularına sunan oyunculardan bir tanesidir. Omsi Bus Simulator sayesinde artık gerçek bir simülasyon deneyimi yaşamak oldukça kolay.

Oyunun en önemli özelliği tamamen bağımsız olması ve size sınırsız özellik sunmasıdır. Yani otobüs içindeki klimaları açabilmeniz, ışıkları açıp kapatabilmeniz, camları kontrol edebilmeniz kısacası kontrol panelinde yer alan tüm düğmeleri kullanarak otobüste ayar yapmanız mümkün. Zaten oyunu heyecanlı hale getirende tüm bu özellikler. Omsi Bus Simulator oyunundaki amacınız ise yolcuları taşımaktır. Bunun içinde belirli hatlar arasında giden otobüsün şoförlüğünü yapıyorsunuz. Yolculuk sırasında duraklardan yolcuları alıyor ve durağa geri bırakıyorsunuz.

Omsi Bus Simulator indir oyunundaki yapay zekâ yönünden beklentileri çok fazla karşılamasa da sunduğu deneyim sayesinde sizi kendisine hayran bırakacaktır. Özelliklede trafikte kurallara uyarak hareket etmeniz ve otobüsteki tüm özellikleri kullanabiliyor olmanız size tamamen farklı bir deneyim yaşatacak. Sizde tüm bunlar için Omsi Bus Simulator oyununu oynamalısınız.

Omsi Bus Simulator Gereksinimleri
  • İşletim Sistemi: Windows XP/Vista/7
  • İşlemci: 2,6 GHz
  • Bellek: 2 GB Ram
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce veya ATI Radeon, minimum 256 MB, DirectX 9.0c veya daha yüksek
  • Sabit Disk: 4 GB boş alan

Omsi Bus Simulator İndir