Test Drive Unlimited 2 İndir - Full Oyun - Tek Link


NFS oyun serisinden sonra artık neredeyse tüm yarış oyunlarının kendilerine ait bir konusu bulunuyor. Test Drive Unlimited 2 indir oyunu da bu akıma katılmış. Oyunun kendine özgü bir konusunun olması ve sosyal aktivitelerinde ön planda tutulması oyunu oldukça gerçekçi yapıyor.

Test Drive Unlimited 2 indir oyunu aslında Unlimited oyununun devamı. Yapımcı firmanın ise bu alanda yaptığı onuncu oyun. Bu nedenle Test Drive Unlimited 2 oyunundaki özellikler daha önceki oyunlara göre çok daha fazla. Bu da oyunu gerçekten de daha zevkli hale getiriyor. Zaten oyunda hava durumu, gece gündüz döngüsü gibi hava olaylarının hakim olması da sizi gerçek bir şehirde gibi hissettiriyor.

Oyun sadece yarışa dayalı değil. Şehirde dolaşırken kimi zaman kendi isteğinize göre hareket edebilir kimi zamanda yarışlara katılabilirsiniz. Aracınız ile yolda giderken aldığınız hasarlar, yolda size meydan okuyan rakipler vb. gibi şeyler oyunu daha zevkli hale getiriyor. Sizde gerçek bir yarış deneyimi için Test Drive Unlimited 2 oyununu oynayabilirsiniz.

Test Drive Unlimited 2 Sistem Gereksinimleri
  • İşletim Sistemi : Windows XP SP2, Vista SP2, Windows 7, Windows 8
  • İşlemci : Intel Core 2 Duo 2.2GHz / AMD Athlon X2 4400+
  • Bellek: 2 GB Ram
  • Ekran Kartı: Nvidia GeForce 8800 / ATI Radeon HD 3870
  • Sabit Disk: 10 GB boş alan

Test Drive Unlimited 2 İndir