The Sims 3 İndir - Full Oyun - Tek Link


Kendi kuracağınız bir şehirde yaşamak ve kuracağınız işletmeler ile hem para kazanmak hem de çeşitli aktiviteler ile eğlenmek ister misiniz? İşte The Sims 3 indir oyunu size bu şansı tanıyor. Sizde The Sims 3 oyununu oynayarak kendi şehrinizi baştan kurabilirsiniz.

Şehrinizi kurmak için ilk olarak gerekli araçları almanız gerekiyor. Daha sonra dağlık alanları ve arazileri düzelterek işe başlıyorsunuz. İnşaat yapılacak alanları düzelttikten sonra buraları tamamen kendi isteğinize göre yapılar ile donatıyorsunuz. Ancak şehrinizde sosyal hayatın aktif olabilmesi ve şehrinizin güzel görünümü için planlamayı iyi yapmalısınız.

The Sims 3 indir oyununda serinin önceki oyunlarına göre farklı özellikler bulunuyor. Özellikle yeni yapılar ve işletmelerin oyuna eklenmesi ile beraber artık şehrinizin tüm ihtiyacını kendiniz karşılayabiliyorsunuz. Hastaneler, fabrikalar, otoyollar, evler, sosyal tesisler ve daha onlarca ey inşa etmeniz için size sunuluyor. Ancak tüm yapıları inşa edebilmeniz için paranızın olması gerekiyor. Bunu da inşa ederek işlettiğiniz tesislerden elde ediyorsunuz.

The Sims 3 Sistem Gereksinimleri
  • İşlemci: Intel Pentium IV 2.0 GHz veya denk AMD
  • İşletim Sistemi : Windows XP,Windows 7, Windows Vista, Windows 8
  • Sabit Disk : 6.5 GB boş alan
  • Ekran kartı : Pixel Shader 2.0 destekli ekran kartı
  • Bellek : 1 GB Ram

The Sims 3 İndir
1 yorum:

Click here for yorum
15 Aralık 2014 03:17 ×

:-bd virüzlü paralı başka bişeyli :D ?

Selamat Unknown dapat PERTAMAX...! Silahkan antri di pom terdekat heheheh...
Cevapla
avatar
admin