Trucks & Trailers İndir - Full Oyun - Tek Link


Tır simülasyon oyunları sundukları özellikler ve gerçekçi trafik şartları ile size gerçek bir deneyim sunuyor. Özellikle son zamanlarda simülasyon oyunlarının sayısının da artması ile beraber artık deneyimde artmış durumda. Yani Trucks & Trailers indir oyunu bu deneyimlerden yararlanarak size daha gerçekçi bir simülasyon deneyimi sunuyor.

Trucks & Trailers indir oyunu temel olarak sıradan simülasyon oyunlarından ayrılıyor. Oyuna başladığınız zaman size ufak bir sürüş testi uygulanıyor. Daha sonra oyunda yer alan görevleri yapmaya başlıyorsunuz. Ayrıca aynı bilgisayardan iki kişi aynı oyunu oynamak istiyorsanız kendinize farklı profiller açma şansınız var. Bu sayede yaptığınız görevler birbirleri ile karışmıyor.

Trucks & Trailers indir oyununda yer alan temel görevler yük taşıma, park etme gibi görevlerden oluşuyor. Ayrıca trafik kurallarına uyduğunuz zaman ekstra puan alabiliyorsunuz. Bunun yanı sıra yükü hasarsız bir şekilde taşımakta size ekstra puan kazandırıyor. Sizde tüm bu özelliklerden yararlanmak ve daha gerçekçi bir simülasyon deneyimi yaşamak isterseniz Trucks & Trailers oyununu tercih edebilirsiniz.

Trucks & Trailers Sistem Gereksinimleri
  • İşletim Sistemi: Windows XP/Windows Vista/Windows 7
  • İşlemci: 2.2 GHz
  • Bellek: 1 GB RAM (Windows Vista ve Windows 7 için 2 GB)
  • Ekran Kartı: 256 MB (NVIDIA GeForce 7800/ATI Radeon 1800 veya daha üst sınıfta kartlar)
  • Sabit Disk: 900 MB boş alan

Trucks & Trailers İndir