Age of Empires 3 İndir - Full Oyun - Tek Link


Vazgeçilmez strateji oyunlarından bir tanesi olan Age of Empires serisi yeni oyunu Age of Empires 3 indir ile karşınıza çıkıyor. Özellikle son zamanların en çok oynanan strateji oyunlarından bir tanesi olan Age of Empires 3 devrim niteliğindeki grafikleri ve ses efektleri ile sizi kendisine hayran bırakacak. Sizde farklı ve sıra dışı bir deneyim yaşamak isterseniz Age of Empires 3 oyununu oynayabilirsiniz.

Age of Empires 3 indir oyunundaki en dikkat çekici özelliklerden bir tanesi grafikler! Özellikle Age of Empires 2’ye göre oldukça gelişmiş olan bu grafikler sayesinde tamamen kendinizi oyuna verebiliyorsunuz. Ayrıca oyundaki gelişmiş olan grafikler sayesinde tüm detayları daha net görebiliyorsunuz.

Oyundaki yenilikler sadece grafikler ile sınırlı tutulmamış. Bunun yanı sıra oyun modlarında da bazı değişiklikler var. Ayrıca çeşitli ülkelerde de iyileştirmeler yapılmış. Bu da doğal olarak oyunun daha dikkat çekici olmasını sağlıyor. Eğer sizde benzersiz bir strateji deneyimi yaşamak isterseniz Age of Empires 3 indir oyununu oynayabilirsiniz.

Age of Empires 3 Sistem Gereksinimleri
  • İşletim Sistemi : Microsoft® Windows® XP , 7, 8
  • İşlemci : PC ile 1.4 GHz eş değer veya daha yüksek bir işlemci
  • Bellek :256 MB Ram
  • Sabit Disk : 2 GB Boş Alan
  • Ekran Kartı : 64 MB

Age of Empires 3 İndir