Assassin's Creed 3 İndir - Full Oyun - Tek Link


Babası gibi savaşçı olan ancak krallıklara boyun eğmeyen bir kahraman sizi bekliyor! Krallıkların ve tapınakçıların kurduğu sisteme karşı gelmek isteyen bir asker özel yetenekleri ile kendine ordu topluyor! Sizde becerileriniz ve hünerleriniz ile ona yardım edeceksiniz. Kimi zaman evlerin tepesine çıkacak kimi zamanda duvarlardan tırmanarak düşmanlarınızdan kaçmaya çalışacaksınız. Assassin's Creed 3 indir ile sizde unutamayacağınız bir macera deneyimi yaşayacaksınız.

Oyunda çok geniş bir özellik yelpazesi bulunuyor. Birbirinden farklı silahlar kullanabiliyor ve bu silahlarda uzmanlaşabiliyorsunuz. Ayrıca kendi özel askerlerinizi toplayabiliyor ve bunları eğitebiliyorsunuz. Daha sonra bunlara görev vererek kendi iş yükünüzü azaltabiliyorsunuz.

Assassin's Creed 3 indir oyunu grafikleri ve ses efektleri ile oyun dünyasını kendisine hayran bırakıyor. Özellikle detayların dikkate alınması ve en ince ayrıntıların bile dikkatli bir şekilde işlenmesi sayesinde artık karşınıza daha gerçekçi bir oyun çıkıyor. Serinin önceki oyunlarından farklı olarak da daha fazla özelliğe sahip olacaksınız. Sizde unutamayacağınız bir macera deneyimi yaşamak için Assassin's Creed 3 oyununu oynamalısınız.

Assassin’s Creed 3 Sistem Gereksinimleri
  • İşletim Sistemi: Windows Vista / 7 / Windows 8
  • İşlemci: 2.66 GHz IntelCore2 Duo veya 3.00 GHz AMD Athlon64X2 6000+
  • Bellek: 2 GB Ram
  • Ekran Kartı: 512 MB
  • Sabit Disk: 7 GB boş alan

Assassin's Creed 3 İndir