Battlefield 3 İndir - Full Oyun - Tek Link


Battlefield 3 indir ile gerçek bir savaş deneyimi yaşamaya hazır olun. Son yıllara damgasını vuran savaş temalı oyunlar arasında hızlı bir giriş yapan ve grafikleri ile birçok kişiyi kendisine hayran bırakan Battlefield 3 oyunu sizi bilgisayarınızın başına kilitlemeyi başaracak. Sizde ülkenizi tehdit eden düşmanlara meydan okuyacak ve takım çalışmasının en iyi örneğini sergileyeceksiniz.

Battlefield 3 oyunu özellikle de konusu ve grafikleri ile nefesinizi kesmeyi başaracaktır. Oyunda kullanılan yeni grafik motoru sayesinde serinin önceki oyunlarına göre çok farklı bir oyunla karşılaşacaksınız. Özellikle ses efektlerinin ve savaş efektlerinin benzersiz uyumu sayesinde kendinizi gerçek bir savaşta bulabiliyorsunuz. Ancak sizi etkileyen sadece bu değil! Bunun yanı sıra daha önce savaş oyunlarında görülmemiş bir konu ile de kendinizi gerçek bir dünyada gibi bulacaksınız.

Battlefield 3 indir oyununda online oyun modları da unutulmamış. Birçok oyuncunun aktif olarak oynadığı online oyun modları sayesinde rakiplerinize meydan okuyabilirsiniz. Ayrıca güçlü ekipmanlar ve silahlar ile de kendinize yenilmez bir karakter oluşturabilirsiniz.

Battlefield 3 Sistem Gereksinimleri
  • İşletim Sistemi: Windows Xp ,Vista, Windows 7  ya da Windows 8
  • İşlemci: Core 2 Duo @ 2.0GHz Hız
  • Bellek: 2GB Ram
  • Ekran Kartı: 512 MB RAM
  • Sabit Disk: 15 GB boş alan

Battlefield 3 İndir