Battlefield 4 İndir - Full Oyun


Battlefield serisi yeni oyunu Battlefield 4 ile karşınıza çıkıyor. Eğer sizde gerçek bir savaş deneyimi yaşamak isterseniz Battlefield 4 indir oyunu size bu konuda yardımcı olacaktır. Bu sayede sizde gerçek bir savaş deneyimi yaşayabilirsiniz.

Serinin son oyunu olma özelliğini taşıyan Battlefield 4, yenilikleri ile dikkat çekiyor. Serinin önceki oyunlarına göre konu aynı tutulsa da oyunun grafiklerinde büyük yenilikler var. Ayrıca bunlara ek olarak kullanılan ekipmanlarda da yenilikler bulunuyor. Özelliklede online oyun moddaki ekipmanlar ve silahlar serinin önceki oyunlarına göre oldukça farklı.

Battlefield 3 oyunu online oyun modu ile birçok kişinin beğenisini kazanmıştı. Battlefield 4 indir oyununda da yine online oyun modu bulunuyor. Ancak bu sefer karşınıza birçok farklı yenilik çıkıyor. Özelliklede haritalarda yapılan yenilikler sayesinde oyuncular artık çok daha kalabalık haritalara giriş yapabiliyorlar. Bu da doğal olarak savaşların daha heyecanlı geçmesini sağlıyor. Eğer sizde farklı ve daha gerçekçi bir savaş oyunu oynamak isterseniz Battlefield 4 oyununu tercih edebilirsiniz.

Battlefield 4 Sistem Gereksinimleri
  • İşletim Sistemi: Windows Vista veya 7,8
  • İşlemci: AMD Athlon X2 2.8 ghz veya Intel Core 2 Duo 2.4 ghz
  • Bellek: 4GB RAM
  • Ekran Kartı: AMD Radeon HD 3870 veya Nvidia GeForce 8800 GT (512 MB)
  • Sabit Disk: 30 GB boş alan

Battlefield 4 İndir