Call of Duty Ghosts İndir - Full Oyun - Torrent


Call of Duty serisi ilk çıktığı gün birçok kişinin beğenisini kazanmıştı. İlk olarak I. Dünya Savaşı’nda bulunduğunuz bu oyunda artık modern cephelerde savaşıyorsunuz. Nükleer silahlar, uçaklar, füzeler ve daha onlarca silah Call of Duty Ghosts indir oyununda sizi bekliyor!

Call of Duty Ghosts indir oyunun serinin önceki oyunlarından oldukça farklı bir konuya sahip. Call of Duty serisinde şimdiye kadar güçlü olan taraf hep siz oluyordunuz. Ancak Call of Duty Ghosts oyununda ise güçlü olan taraf rakipleriniz. Siz ise düşmanlarınızın büyük saldırısından sonra neredeyse yıkımın eşiğine gelmişsiniz ve bu durumdan kurtulmak sanıldığı kadar kolay değil. Çünkü silahlarınız yok ve en önemli askeri yerler yerle bir olmuş. Ancak Ghosts adındaki bir birlik intikam almak istiyor ve sizde bu birliğe katılarak düşmanlarınızdan intikamınızı alacaksınız.

Call of Duty Ghosts oyunu grafikleri ve ses efektleri ile size gerçek bir savaş deneyimi sunacak ve savaşı evinize kadar getirecektir. Sizde gerçek bir savaş deneyimi için Call of Duty Ghosts indir oyununu tercih etmelisiniz.

Call of Duty: Ghosts Sistem Gereksinimleri
  • İşletim Sistemi: Windows 7 64-Bit / Windows 8 64-Bit
  • İşlemci: Intel ® Core ™ 2 Duo E8200 2.66 GHZ / AMD Phenom ™ X3 8750 2.4 GHZ veya daha iyi
  • Bellek: 6 GB RAM
  • Sabit Disk: 40 GB boş alan
  • Ekran Kartı: NVIDIA ® GeForce ™ GTS 450 / ATI ® Radeon ™ HD 5870 veya daha iyi

Call of Duty Ghosts İndir