Counter Strike 1.6 Cfg İndir


Birçok kişinin beğenisini kazanan Counter Strike oyunu ile gerçek bir savaş deneyimi yaşamanız mümkün. Ancak rakiplerinizi vurmak için seçtiğiniz silahlar kimi zaman zorluk çıkartabilir. Özelliklede çok fazla sekme yapan silahlar ile rakiplerinizi tam kafasından vurmak o kadar kolay olmayacaktır. Ancak bu sorunu ufak eklentiler ile aşmanız mümkün. Cs 1.6 Cfg Hilesi ile artık rakiplerinizi tam kafasından vurmak sizin için o kadarda zor olmayacak!

Hilenin en önemli özelliği hangi silahı tercih edecek olursanız olun sarsıntıyı en aza indirgemesidir. Bu sayede rakiplerinizin kafasından daha kolay nişan alabiliyorsunuz. Ayrıca rakiplerinize ateş ettiğinizde yaşadığınız geri tepmelerde bu hile ile ortadan kaldırılmış oluyor.

Cs 1.6 Cfg indir Hilesi bunun yanı sıra seri atışlarda yaşanan sarsıntıları da ortadan kaldırıyor. Birçok silahta seri atış yaptığınız zaman sarsıntı yaşarsınız. Bu da tam olarak nişan almanızı engeller. Ancak hile sayesinde düşmanınız ile aranızdaki mesafe ne olursa olsun artık sizde rakiplerinizi kolayca kafasından vurabilirsiniz.

Cfg Hilesi Kurulum: İlk olarak sizlere verdiğimiz Cfg dosyalarını indirin ve ardından arşivden çıkartarak "Program Files/valve/Cstrike"dizinine kopyalayın.

Counter Strike 1.6 Cfg İndir