Counter Strike 1.6 Wall Hack İndir


Counter Strike 1.6 oyununun şuanda aktif olarak çalışan onlarca farklı hilesi bulunuyor. Bu hilelerin hepside farklı amaçları yerine getiriyor. Bu hilelerden bir tanesi olan Counter Strike 1.6 Wall Hack ise size duvarların arkasını görme şansını verecek. Eğer oyun içerisinde rakiplerinize üstünlük kurmak isterseniz Counter Strike 1.6 Wall Hack indir hilesini indirebilirsiniz.

Hileyi çalıştırmak için ilk olarak dosyayı bilgisayarınıza indirmeniz gerekiyor. Daha sonrasında ise indirmiş olduğunuz dosyayı oyunun kurulu olduğu klasörün içerisine atın. Dosyayı attıktan sonra artık oyuna girebilirsiniz. Oyunda artık rakiplerinizi görmenize engel olan duvarlar size engel olmayacak. Sizde rakiplerinizi duvarların arkasından kolay bir şekilde görebileceksiniz.

Counter Strike 1.6 Wall Hack indir dosyası zararlı içerikler bulundurmuyor. Bu nedenle dosyayı gönül rahatlığı ile bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Ayrıca dosyayı kurmak içinse ekstra çaba sarf etmenize gerek yok. Program otomatik olarak devreye girecek ve çalışacaktır. Sizin yapmanız gereken tek şey arkanıza yaslanmak ve hilenin tadını çıkartmaktır. Artık karşınızda hiçbir rakip kolay kolay duramayacak.

Counter Strike 1.6 Wall Hack Kullanımı

  1. İlk olarak sizlere verdiğimiz hile dosyasını indirerek zip arşivi içerisinden çıkartın.
  2. Ardından "cdhack" adındaki uygulamadan hile programını çalıştırın.
  3. Şimdi oyunu açarak klavye üzerindeki "end" tuşuna basın ve hileyi aktif hale getirin.
  4. Eğer ekrana "cheats allowed" yazısı geldiyse hile doğru bir şekilde çalışmaya başlamış demektir.
  5. Herhangi bir sorun olması durumunda tekrar "end" tuşuna basabilir ve yeniden başlamasını sağlayabilirsiniz.

Counter Strike 1.6 Wall Hack İndir