Crysis 3 İndir - Full Oyun - Tek Link


İlk Türk ortam yapım dev bütçeli oyunlardan bir tanesi olan Crysis, çok fazla beğeni toplayınca oyun seri haline gelmişti. Geçtiğimiz yıl içerisinde de serinin son oyunu olan Crysis 3 indir piyasaya sürüldü. Beklenildiği gibi serinin son oyunu da birçok kişinin beğenisini kazanmayı başladı.

Crysis 3 indir oyununa başladığınız zaman ilk olarak size temel eğitimler veriliyor. Bu eğitimlerde silahları nasıl kullanacağınız, hangi tuşlarla ne yapabileceğiniz gibi şeyler üretilmektedir. Gerekli olan eğitimi aldıktan sonrada oyuna başlayabiliyorsunuz.

Crysis 3 oyunu serinin önceki oyunlarından daha gelişmiş grafiklere sahip. Özellikle grafikleri oldukça beğenilen Crysis 2’ye göre daha gerçekçi grafiklere sahip olan Crysis 3 indir, sizi gerçek bir dünyaya götürüyor. Zaten oyundaki ses efektleri de etkileyici olduğu için kendinizi gerçek bir savaşın içerisinde bulabiliyorsunuz.

Crysis 3 konusu ile de beğeninizi kazanacak. Ancak bu sefer savaş ormana dönmüş olan şehrin içerisinde. Virüsün hızlı bir şekilde yaygınlaşması ve dünya dışı yaratıkların dünyayı gezegenleştirmeye başlamasından sonra artık her yer ormana döndü. Sizin göreviniz ise dünyayı kurtarmak!

Crysis 3 Sistem Gereksinimleri
  • İşletim Sistemi: Windows Vista SP2, Windows 7 SP1, Windows 8
  • İşlemci: 2,4 GHz Intel Core 2 Duo ya da 2,7 GHz AMD Athlon 64 X2
  • Bellek: 2 GB Ram
  • Ekran Kartı: DirectX 11 uyumlu 1 GB Nvidia GTS 450 ya da AMD Radeon HD5770
  • Sabit Disk: 17 GB boş alan

Crysis 3 İndir