Euro Truck Simulator 2 İndir - Full Oyun - Tek Link


Kendinize ait bir tırınızın ve bu tır ile yük taşımak ister misiniz? Euro Truck Simulator 2 indir ile artık sizde kendi tırınızı seçebilir ve yüklerinizi taşımaya başlayabilirsiniz. Üstelik bu sefer tüm Avrupa’da yolculuk yapacaksınız.

Euro Truck Simulator 2 oyununa başlarken ilk olarak sizden bir tanesi tır seçmeniz isteniyor. Bütçeniz sınırlı olduğu için ilk başta çok iyi bir tır alamıyorsunuz. Ancak yük taşıdıkça paranızda birikiyor ve paranızı biriktirerek daha iyi tırlar alabiliyorsunuz. Ayrıca ne kadar fazla yük taşırsanız yük taşıma tecrübeniz o kadar fazla olacak ve daha pahalı yükleri taşıyabileceksiniz.

Euro Truck Simulator 2 indir oyununda size kendinize ait şirket kurma şansıda tanınıyor. Oyunda belli miktarda para biriktirdikten sonra yeni bir tır alabilir ve bu tırında yük taşımasını sağlayabilirsiniz. Bu sayede daha fazla para kazanacak ve daha fazla tır alabileceksiniz. Sizde benzersiz bir tır oyunu oynamak ve Avrupa’da yolculuğa çıkmak isterseniz Euro Truck Simulator 2 oyununu oynayabilirsiniz.

Euro Truck Simulator 2 Sistem Gereksinimleri
  • İşletim Sistemi : Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
  • İşlemci : 2.4 GHz Intel® Core™2 Duo E4400 veya 2.4 GHz AMD Athlon™ 64 X2 3800+
  • Bellek : 2 GB RAM
  • Ekran Kartı : 256MB DirectX9/GeForce 7600GT veya ATI Radeon™ HD 2600XT
  • Sabit Disk: 2 GB Boş Alan

Euro Truck Simulator 2 İndir