Farming Simulator 2013 İndir - Full Oyun - Tek Link


Çiftçilik yapmayı ve ürün yetiştirmeyi seven birisiyseniz sizde Farming Simulator 2013 indir oyununu oynayabilirsiniz. Oyun seri olarak ilerleyen ve her yeni çıkan oyunda kendisini geliştirmeyi başaran başarılı bir yapım.

Oyuna başladığınız zaman ilk olarak size bir çiftlik ve çiftliğinizi işletebilmeniz için çeşitli araçlar ve ekipmanlar veriliyor. Bu ekipmanlar ile tarlanızı ekiyor ve büyütüyorsunuz. Ekinleriniz büyüdükten sonra bunları toplayarak satıyorsunuz. Sattığınız ürünlerden gelen para ile isterseniz yeni bir arazi ya da çiftlik satın alabilir isterseniz de yeni araçlar ve ekipmanlar satın alabilirsiniz.

Farming Simulator 2013 indir oyununda toprağa ekim yaptıktan sonra verimin artmasını istiyorsanız toprağı havalandırmalı ve sürmelisiniz. Daha sonra ekinleri ektikten sonrada ilaçlama yapmanız gerekiyor. Bu sayede böcekler ve zararlı haşereler ürünlerinize zarar veremeyecektir.

Farming Simulator 2013 oyunu grafikleri ile de çiftlik deneyim keyfinizi artırıyor. Sizde kendi çiftliğinize sahip olmak, ürün yetiştirmek ve bu ürünleri satarak çiftliğinizi geliştirmek isterseniz yapmanız gereken Farming Simulator 2013 indir oyununu oynamak olacaktır.

Farming Simulator 2013 Sistem Gereksinimleri
  • İşletim Sistemi: Windows XP/Vista/7/8
  • İşlemci: AMD/INTEL 2.0 GHZ
  • Bellek: 1 GB Ram
  • Ekran Kartı: 256 MB
  • Sabit Disk: 1 GB Boş Alan

Farming Simulator 2013 İndir