Fifa 15 Torrent İndir - Full Oyun


Futbol oyunları içerisinde öyle bir efsane var ki, her yıl hayranları tarafından sabırsızca bekleniyor. Evet tahmin edeceğiniz üzere Fifa 15 indir oyunundan bahsediyoruz. Fifa 15 özellikle en azılı rakiplerine karşın zirveyi elden bırakmamaya oldukça kararlı. Bu yıl yine yepyeni ve dopdolu özellikleriyle birlikte beğenimize sunuldu. Gelin şimdi bu yeni özelliklere kısaca göz atalım.

İlk olarak oyunda yapay zeka ve fiziksel zemin tarafında fark edilesi ciddi değişikliklere gidilmiş. Öyle ki önceki serileri sık oynayan oyuncuları hemen fark edebilmesi fazlasıyla olası. Özellikle sahaların artık çok daha gerçekçilik hissiyatı vermesi Fifa 15 indir oyununa ayrı bir hava katmış diyebiliriz. Örneğin oyuncuların çim sahada yaptıkları dezenformasyon hemen göze çarpıyor.

Oyunu sizlere Fifa 15 torrent indir linki şeklinde sunmayı uygun gördük. Böylece hızlı ve beklemeksizin oyunu kolayca indirebilmeniz mümkün olacak. Eğer daha önceden torrent kullanmadıysanız uTorrent veya Bittorrent gibi ücretsiz yazılımlardan yardım alarak oyunu indirmeye hemen başlayabilirsiniz.

Not: Oyunun crack dosyası henüz çıkmadığından direkt olarak oynayamayabilirsiniz. Ancak şimdiden indirip crack çıktığında hemen oyunu oyamaya başlayabilmeniz de mümkün.

Fifa 15 İndir