Hitman Absolution İndir - Full Oyun - Tek Link


Hitman Blood Money oyunun çıkmasının üzerinden 6 yıl geçtikten sonra piyasaya çıkan Hitman Absolution, oyuncular arasından büyük bir beklenti oluşturdu. Özellikle ilk oyunun benzersiz bir konuya sahip olması sayesinde oyuncularda serinin diğer oyununu beklemeye başladılar.

Hitman Absolution indir oyununa bakıldığı zaman ilk dikkat çeken oyundaki konunun diğer oyun ile benzerlik göstermesidir. Konunun benzer olması sayesinde oyuncular oynanış sırasında sıkıntı yaşamıyorlar. Ayrıca görevlerinizi de yine gizlilik içinde yürütüyorsunuz.

Hitman Absolution oyunu bir suikast oyunu olduğu için kullandığınız ekipmanlar ve silahlar suikast silahları. Ayrıca görevlerinizi yaparken sessiz ve dikkatli olmanız gerekiyor. Görevleri yaparken de ipuçlarını toplayarak yeni hedefinizi bulabiliyorsunuz.

Yeni oyun uzun bir süreden sonra piyasaya çıkınca oyundaki grafikler ve ses efektlerinde de büyük yenilikler var. Özelliklede serinin ilk oyununa göre yenilenen grafikler oyunda bir devrim yaratıyor. Bu sayede oyuncular kendilerini daha gerçekçi bir dünyada bulabiliyorlar. Ayrıca Hitman Absolution indir ses efektleri de savaş sahnelerini daha gerçekçi hale getiriyor. Bu da oyunculara daha gerçek bir deneyim yaşatıyor.

Hitman Absolution Sistem Gereksinimleri
  • İşletim Sistemi: Windows 7, Windows Vista
  • İşlemci: Çift Çekirdekli İşlemci
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: 512 MB ekran kartı (NVIDIA GeForce GTX 260/ATI Radeon HD 5770)
  • Sabit Disk: 24 GB boş alan

Hitman Absolution İndir