LFS Şahin Yaması İndir


Hız tutkunları için yapılmış en iyi oyunlardan bir tanesi olan Live for Speed benzersiz araçları ile size unutamayacağınız bir deneyim yaşatıyor. Ancak kimi zaman bu araçlardan farklı bir araç kullanmak isteyebilirsiniz. Özelliklede şahin tutkunları için yapılmış olan LFS Şahin Yaması indir ile sizde hayalinizdeki şahin aracını oyuna ekleyebilir ve yarışlara bu araç ile katılabilirsiniz.

Eklentiyi kullanabilmeniz için ilk olarak Live for Speed oyununu bilgisayarınıza kurmanız gerekiyor. Oyunu bilgisayarınıza kurduktan sonra yamayı indirerek oyunun kurulu olduğu klasöre kurmalısınız. Yamayı kurduktan sonra artık şahin araçları oyunda aktif olacaktır. Bunun için oyuna girmeniz ve araçlar arasından şahini seçmeniz yeterli olacaktır.

LFS Şahin Yaması indir ile artık sizde farklı araçları kullanabileceksiniz. Oyun içerisinde aracınızı aldıktan sonra modifiye edebilecek ve aracınızı güçlendirebileceksiniz. Ayrıca birbirinden zorlu yarışlara katılarak aracınız ile birinci olabileceksiniz. Şahin ile peşinize polisleri takabilir ve aşılması zor barikatları geçebilirsiniz. Sizde tüm bunlar için LFS Şahin Yamasını bilgisayarınıza kurmalısınız.

Kurulum: İlk olarak sizlere verdiğimiz dosyayı indirin ardından içerisinden kurulum talimatları bulunan metin dosyasını açarak nasıl yükleneceğini öğrenebilirsiniz.

LFS Şahin Yaması İndir