Live For Speed İndir - Full Oyun - Tek Link


Yarış oyunları sundukları hız deneyimi ile birçok kişinin beğenisini kazanmayı başarıyor. Ancak Live For Speed indir ise oyunculara daha farklı deneyimler sunuyor. Kimi zaman Formula araçları kimi zamanda ralli araçları ile yarışmak isteyebilirsiniz. İşte Live For Speed oyunu bu ikisini size bir arada sunuyor.

Oyunda sadece farklı yarış araçları bulunmuyor. Bunun yanı sıra farklı yarış modları da yine oyun içerisinde sizlere sunuluyor. İsterseniz tekli yarışlara isterseniz de çoklu yarışlara katılma şansınız var. Ayrıca turnuva modları kurarak sezon yarışları da yapabiliyorsunuz.

Live For Speed ile yarışırken kimi zaman araçlarınızda sorunlar meydana gelecektir. Özellikle kazalardan sonra aracınızın kimi parçaları kullanılmaz olacaktır. Bu gibi bir sorunda hemen pite girerek aracınızı onarmanız gerekiyor. Ayrıca yarışlara girmeden önce hava ve pit şartlarına göre aracınızın lastiğini de seçebiliyorsunuz.

Oyun size yama ekleme şansını da sunuyor. Ekleyeceğiniz yamalar ile oyunları daha heyecanlı yapabilirsiniz. Sizde benzersiz bir hız tutkusu için Live For Speed indir oyununu oynamalısınız.

Live For Speed Sistem Gereksinimleri
  • İşlemci : Pentium 4 ve üstü
  • Bellek : 256 Mb
  • İşletim sistemi : Windows ( Tümü )
  • Ekran Kartı : 64 Mb
  • Sabit Disk : 1 Gb Boş alan

Live For Speed İndir