Mafia 2 İndir - Full Oyun - Tek Link


1940’lara gitmeye hazır olun! Unutulmaz ve efsane haline gelen Mafia filmi şimdide karşınıza oyunu ile geliyor. Serinin ilk oyunu oldukça beğenildikten sonra Mafia 2 indir oyunu yapıldı. Şimdi ise artık çetenizi büyüttünüz ve daha tehlikeli görevler sizi bekliyor.

Oyunda büyük bir mafya patronunun elemanısınız. Oyunda ise patronu memnun etmek sizin göreviniz. Kimi zaman onun verdiği görevleri yapıyor kimi zamanda kendi başınıza hareket ediyorsunuz. Büyük mafialar ile çatışmaya girecek ve kimi zaman arkadaşlarınızın öldüğüne şahit olacaksınız. Ancak tek amacınız var! O da size karşı gelenleri ortadan kaldırmak.

Mafia 2 indir oyunu gelişmiş grafikleri ile ilk oyuna göre daha gerçekçi bir dünya sunuyor. Ayrıca oyunda kullandığınız silahlarda ilk oyuna göre daha fazla çeşitlilik gösteriyor. Bunun yanı sıra çatışma sahnelerinde kullanılan ses ve grafik efektleri de oyunu benzersiz yapıyor.

Kısacası Mafia 2 oyunu serinin ilk oyununa göre çok daha fazla özelliği ile karşınıza geliyor. Sizde benzersiz bir mafia deneyimi için oyunu indirmelisiniz.

Mafia 2 Sistem Gereksinimleri
  • İşletim Sistemi: Windows XP / Vista / 7 / 8
  • İşlemci: Intel Pentium D 3 GHz / AMD Athlon 64 X2 3600 + (Çift çekirdekli)
  • Bellek: 1.5 GB Ram
  • Ekran kartı: nVidia GeForce 8600 / ATI HD2600 Pro
  • Sabit Disk : 6 GB Boş alan

Mafia 2 İndir