Microsoft Office 2007 İndir - Türkçe Full - Tek Link


İş için ya da başka bir amaçla dosya, sunum, tablo ya da benzer bir doküman hazırlamanız gerekebilir. Bu durumda ise kullanışlı ve size kolaylık sağlayan bir programa ihtiyacınız olacaktır. İşte bu konuda size Microsoft Office 2007 indir programı yardımcı olacaktır. Microsoft Office 2007 sayesinde hazırlamak istediğiniz dosya ne olursa olsun bunu hazırlayabilirsiniz.

Microsoft Office 2007 programı ile beraber hizmetinize birçok farklı program girecektir. Word, Excel, PowerPoints, Access ve daha onlarca programı Microsoft Office 2007 sayesinde kullanabilirsiniz. Ayrıca bunların yanı sıra istediğiniz özel programları da kurabilirsiniz.

Microsoft Office 2007 indir programını kurarken size hangi programları kurmak istediğiniz söylenecektir. Kurulum yaparken hangi programlara ihtiyacınız varsa o programları seçerek kurulum yapmanız yeterli olacaktır. Bu sayede kurulumdan sonra kurduğunuz tüm programları sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz. Ayrıca indireceğiniz eklentiler ile de Microsoft Office 2007’den sonraki Office sürümlerinde hazırlanan dosyaları da kolay bir şekilde bilgisayarınızda açabilirsiniz. Sizde bilgisayarınız için Office programı arıyorsanız Microsoft Office 2007 programını tercih edebilirsiniz.

Microsoft Office 2007 Nasıl Yüklenir
  1. İlk olarak sizlere verdiğimiz Office 2007 dosyalarını indirin.
  2. Ardından "rar" dosyasını arşivden çıkartın.
  3. Ekrana gelen "Setup" uygulamasından programı kurmaya başlayın.
  4. Yükleme bitince aktivasyon kodu soracaktır ve aşağıdaki gibi girdiğinizde programı full olarak kullanmaya başlayabileceksiniz.
  5. Aktivasyon kodu: DHJ7H-HHMXJ-BGR2J-4VGX6-4BYYJ

Microsoft Office 2007 İndir