Minecraft 1.7.9 İndir - Full Oyun - Tek Link


Daha önce oynadığınız oyunlara hiç benzemeyen Minecraft indir oyunu sizi tamamen sizin inşa ettiğiniz bir dünyaya götürüyor. Sizde kendi kurduğunuz bir dünyada özgürce yaşamak isterseniz Minecraft PC oyununu oynamalısınız.

Oyunu bilgisayarınıza kurduktan sonra kolay bir şekilde açabiliyorsunuz. Oyununuzu açtıktan sonra size kullanmanız için bir tane balta veriliyor. Bu batla ile hem ağaçları kesiyor hem de yeri kazıyorsunuz. Ağaçları kestikten ve yerleri kazıdıktan sonra size maden veriliyor. Bu maden ile de çeşitli kombinasyonları kullanarak ev, balta, ray, tahta vb. gibi eşyalar üretebiliyorsunuz. Eşyaları ürettikten sonrada bunları ihtiyacınıza göre kullanabilirsiniz.

Minecraft PC oyunundaki özellikler sadece bunlarla sınırlı kalmıyor. Büyük dağları kazarak değerli madenlere ulaşabiliyorsunuz. Bu değerli madenler sayesinde demir yolları inşa edebilir ve kurduğunuz şehirler arasında yolculuk yapabilirsiniz. Ayrıca internet üzerinden oyun için çıkmış olan eklentileri indirerek oyundaki özellikleri artırabilirsiniz. Sizde başkalarının tasarladığı dünyada dolaşmaktan sıkıldıysanız ve kendi dünyanızı kendiniz inşa etmek istiyorsanız Minecraft indir oyununu oynayabilirsiniz.

Minecraft İndir