Mount And Blade Warband İndir - Full Tek Link - PC


Kendi hükümdarlığınızı kurarak düşmanlarınıza meydan okumak ve yeni şehirler fetih etmek ister misiniz? Mount And Blade Warband indir oyunu sayesinde artık sizde kendi krallığınızı kurabilir ve rakiplerinize meydan okuyabilirsiniz.

Mount And Blade Warband oyununa başladığınız zaman ilk olarak bir köyde yaşana birey oluyorsunuz. Daha sonrasında ise kendi askerlerinizi bularak bir krallığın himayesinde çalışmaya başlıyorsunuz. Her görev yaptıkça paranız ve saygınlığınız artıyor. Krala yaptığınız görevler sonrasına size bir köy veriliyor ve bu köyü korumaya başlıyorsunuz. Daha sonrasında ise isterseniz bu krallığın himayesinde kalabilir isterseniz de krallığın himayesinden çıkarak kale işgal edebilir ve kendi krallığınızı kurabilirsiniz. Ancak bunun için güçlü bir ordunuzun olması gerekiyor. Ayrıca aldığınız kaleyi de çok iyi bir şekilde savunmalısınız.

Mount And Blade Warband indir oyununda başarılı olmak için sadece ordunuzu güçlendirmek yeterli değil. Aynı zamanda kendi kahramanınızın ve askerlerinizin üstündeki ekipmanları da güçlendirmelisiniz. Bu sayede güçlü orduları daha kolay yenebilecek ve daha büyük şehirleri ele geçirebileceksiniz.

Mount And Blade Warband Sistem Gereksinimleri
  • İşletim Sistemi: Windows 2000 / ME / XP / Vista / 7 / 8
  • İşlemci: 2.1 GHz
  • Bellek: 1 GB Ram
  • Ekran Kartı: 128 MB
  • Sabit Disk: 900 MB Boş Alan

Mount And Blade Warband İndir