Need For Speed Most Wanted İndir - Full Oyun - Tek Link


Hız deneyimi yaşamaya hazır olun! Need for Speed Most Wanted indir ile artık istediğiniz araçları alarak modifiye edebilir ve gerçek bir hız deneyimi yaşayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken oyunu başlatmak olacaktır.

Need for Speed Most Wanted indir oyununa başladığınız zaman ilk olarak BMW ile yarışa başlıyorsunuz. Bölgenin en büyük lideri ile bir yarış içerisindesiniz. Tam yarışı kazanmak üzereyken size kurulan tuzak sonrasında yarışı ve aracınızı kaybediyorsunuz. Üstelik tutuklanıyorsunuz. Ancak içerden çıktığınız zaman tek amacınız var o da size tuzak kuran lideri yenmek ve aracını almak! Bunun için ilk olara bir araç satın alıyorsunuz. Satın aldığınız aracı modifiye ederek teker teker yarışları kazanıyor ve araçlara el koyuyorsunuz.

Yarışları teker teker kazandıktan sonra ise en son rakibiz size tuzak kuran bölge lideri. Artık kendi kurduğunuz aracınız ile sizden alınan araca karşı meydan okuyacaksınız. Her şey sizin elinizde! Tek yapmanız gereken polislere ve tuzaklara düşmeden rakibinizi yenmek ve eski aracınızı alarak bölgenin lideri olmak!

Need For Speed Most Wanted Sistem Gereksinimleri
  • İşletim Sistemi: Windows XP / Windows Vista / 7 / 8
  • İşlemci: 1.4 GHz veya daha hızlı
  • Bellek: 256 MB veya daha fazlası
  • Sabit Disk: 3 GB boş alan
  • Ekran Kartı: 128 MB (Değişkenlik gösterebilir!)

Need For Speed Most Wanted İndir4 yorum

Click here for yorum
Anonim
25 Ekim 2014 08:21 ×

Link kırık oyun yok

Cevapla
avatar
admin
29 Ekim 2014 01:58 ×

turbobit linki sağlam görünüyor oradan indriebilirsin

Cevapla
avatar
admin
7 Aralık 2014 04:52 ×

rar şifresi ne arkadaşlar

Cevapla
avatar
admin
20 Şubat 2015 09:16 ×

zip şifre ne acaba ?

Cevapla
avatar
admin