Pes 2013 İndir - Full Oyun - Tek Link


Futbol oyunları dünyasına farklı bir bakış açısı kazandıran ve PlayStation oyun konsollarının vazgeçilmezi olan Pes artık bilgisayarınızda karşınıza geliyor. Sizde Pes 2013 indir ile gerçek bir futbol deneyimi yaşayabilirsiniz.

Pes 2013 oyunu yenilikleri ile de beraber geliyor. Özellikle internet üzerinden rakipleriniz ile yaptığınız mücadeleler bunlar arasında en çok dikkat çekenleri. Ayrıca bunun yanı sıra aynı oyunda arkadaşlarınız ile de birbiriniz ile mücadele edebiliyorsunuz.

Pes 2013 indir oyunundaki dikkatlerden bir diğeri ise turnuvalar. İsterseniz bir ligi seçerek mücadeleye atılabilir isterseniz de bir kupa ile mücadele edebilirsiniz. Ayrıca kendi futbolcunuzu oluşturabilir ya da oyunda olan bir futbolcuyu seçerek unutamayacağınız bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Pes 2013 oyunundaki özellikler sadece bunlarla sınırlı kalmıyor. Oyundaki özelliklerden bir diğeri ise kendi takımınızı özelleştirebiliyor olmanızdır. Eğer takımınız yeni bir oyuncu transfer edecek olursa oyunda da edit kısmına girerek istediğiniz oyuncuyu takımınıza dahil edebilirsiniz. Ayrıca oyuna birçok farklı ligi ve yamayı da ekleyebilirsiniz. Tüm bu özelliklerde oyunu daha eğlenceli yapmaktadır.

Pro Evolution Soccer 2013 Sistem Gereksinimleri
  • İşletim sistemi: XP , Vista , Windows 7 ve Windows 8
  • İşlemci: Intel Core 2 Duo 1.8 GHz veya eş değerde AMD işlemci
  • Bellek : 1 GB veya daha fazlası
  • Ekran kartı : Nvidia Geforce 6300 veya ATI Radeon x1200 veya Intel HD graphics 3000
  • Sabit Disk: 5 GB boş alan

Pes 2013 İndir