Serious Sam 2 İndir - Full Oyun - Tek Link


İlk oyunda dünyayı yaratıklardan tamamen temizlemiş ve dünyayı kurtarmıştık. İlk oyunun oldukça beğenilmesinden sonra serinin ikinci oyunu da nihayet karşımıza çıktı. Bu sefer ise görevlerimiz çok daha fazla. Serious Sam 2 indir oyununda gezegene dağılmış olan meteor parçalarını bulmamız gerekiyor. Bunun içinde tünellerden geçerek gezegenlere yolculuk yapmalıyız. Ayrıca gezegenler arası yolculuk yaparken oyuna çıkan videoları izlemenizde oyunu daha iyi anlamanıza yardımcı oluyor. Ayrıca bu videolar komik olduğu içinde eğlenebiliyorsunuz.

Serious Sam 2 indir oyununu gezegene çarpmanız ile başlıyor. Gezegene çarptıktan sonra artık yaratıklar tekrar karşınıza geliyor. Göreviniz bu yaratıkları yok etmek ve meteor parçalarını bulmak. Bunun için dikkatli ve hızlı olmanız gerekiyor.

Serious Sam 2 indir oyunu serinin ilk oyununda olduğu gibi size unutamayacağınız bir deneyim yaşatacak. Kimi zaman ciddi görevleri yerine getirecek kimi zamanda birbirinden komik sahneler karşısında kahkahaya boğulacaksınız. Bu da sizi eğlence dolu saatler yaşatacaktır. Sizde bu deneyimi yaşamak isterseniz Serious Sam 2 oyununu oynamalısınız.

Serious Sam 2 Sistem Gereksinimleri
  • İşletim Sistemi : Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
  • Ekran Kartı: 128 MB
  • İşlemci: 1.8 Ghz
  • Bellek: 512 MB Ram
  • Sabit Disk: 5 GB

İndirmek İçin Tıklayın