Spiderman 3 İndir - Full Oyun - Tek Link


Seri olarak karşınıza gelen Spiderman oyunu Spiderman 3 ile karşınıza çıkıyor. Gelişmiş grafiklere, ses efektlerine ve daha farklı bir konuya sahip olan Spiderman 3 indir oyunu size unutamayacağınız bir macera yaşatacak.

Bir örümcek ısırması sonrasında özel güçlere sahip olan Peter Parker, ardı arkası kesilmeyen düşmanlara karşı savaşmak zorunda. Bu sefer ise karşısında çok daha güçlü bir rakip var. Bu sefer ona yardım edecek arkadaşları da yok. Yani oyunda teksiniz. Yapmanız gereken oldukça dikkatli olmak ve düşmanlarınızı teker teker etkisiz hale getirmektir.

Spiderman 3 oyunu teknolojinin de etkisi ile oldukça başarılı grafiklere sahip. Özellikle son zamanlarda geliştirilen oyun motorları sayesinde Spiderman 3 indir oyununda kullanılan grafik motoru da geliştirilmiş durumda. Bu da oyundaki grafiklerin daha gerçekçi olmasını sağlıyor. Ayrıca oyunda kullanılan ses efektleri de oyunun konusu ile uyumlu olunca ortaya çok daha gerçekçi bir oyun çıkıyor. Sizde benzersiz bir macera deneyimine atılmak istiyorsanız yapmanız gereken Spiderman 3 oyununu oynamak olacaktır.

Spiderman 3 Sistem Gereksinimleri
  • İşletim Sistemi: Windows Vista / 7/ 8
  • İşlemci: Core 2 Duo 2.8, AMD x2 3.1
  • Bellek: 1.5 GB RAM
  • Ekran Kartı: 256 MB
  • Sabit Disk: 6 GB boş alan

Spiderman 3 İndir