Mount and Blade With Fire and Sword İndir - Full Oyun - Tek Link


Türk yapımı en iyi oyunlardan bir tanesi olarak karşınıza çıkan Mount and Blade With Fire and Sword indir size unutamayacağınız bir deneyim yaşatacak. Özellikle tarih öncesi krallık zamanına dayanan konusu ile benzersiz bir oyun deneyimi yaşayacaksınız.

Mount and Blade With Fire and Sword oyununa başladığınız zaman ilk olarak tek başınıza oluyorsunuz. Ancak oyunda krallıkların topraklarında dolaşırken yanınıza yandaşlar toplayabiliyor ve kendinize bir ordu kurabiliyorsunuz. Kaçaklara ve kervanlara saldırarak kendi ve askerlerinizin özelliklerini artırabiliyorsunuz. Bu sayede ordunuz daha güçlü bir hale geliyor.

Oyunda farklı krallıklar bulunuyor ve bu krallıklardan istediklerinize katılma şansınız var. Ancak ilk olarak sadece komutanın ve daha sonrasında kralın emrine bağlı olarak çalışıyorsunuz. Daha sonrasında ise yaptığınız hizmetler karşılığında kral size bir köy veriyor ve artık kendi köyünüzü yöneteceksiniz. Ayrıca oyunda isyan ederek krallıklara meydanda okuyabilirsiniz. Kaleleri ve şehirleri teker teker ele geçirerek kendi krallığınızı ve hükümdarlığınızı kurabilirsiniz. Bu sayede düşmanlarınızı daha kolay yenebilirsiniz.

Mount and Blade With Fire and Sword Sistem Gereksinimleri
  • İşletim Sistemi: Windows 2000 / ME / XP / Vista / Windows 7
  • İşlemci: Intel Pentium D 3.0GHz / AMD Athlon 64 X2 Dual Core TK-53
  • Ekran Kartı: Nvidia GeForce 9500 GS / ATI Radeon HD 5450 256 MB
  • Bellek: 2 GB Ram
  • Sabit Disk : 900 MB boş alan

Mount and Blade With Fire and Sword İndir